Міська лікарня №2 у Рівному отримала сучасне медичне обладнання

Лікувати пацієнтів з важкими патологіями тепер стане набагато простіше. Все це завдяки сучасному медичному обладнанню, яке отримала Рівненська міська лікарня №2. Раніше лікарня мала назву “Залізнична”. Автоматичний відсмоктувач слизу, інфузатор, операційні хірургічні покриття та ще багато іншого устаткування передала для закладу благодійна організація із Німеччини

Це є інфузумація – апарат, який дуже необхідний для палат інтенсивної терапії. за допомогою нього правильно дозуються лікарські засоби для пацієнта. ці всі апарати кисневі – відсмоктувачі, вони є портативні, тобто дають можливість зразу надавати під час операцій, так само реанімаційного відділення. ці всі набори – це є для тих, хто поступають щоб трохи їх навантаження на їхній бюджет зменшився, – каже головний лікар Рівненської міської лікарні №2 Олександр Шегера.

В першу чергу допомогу надаватимуть тим, хто її потребує найбільше. Це пенсіонери, люди з обмеженими можливостями та багатодітні сім’ї. Благодійну допомогу отримали і інші медичні заклади області.

Окрім основного медичного устаткування, заклад отримав різну білизну, памперси для дорослих, хірургічний одяг, стерильні компреси, фіточаї та необхідні меблі. До слова, міська лікарня №2 розрахована на 100 ліжок. Є тут і поліклініка, де знаходиться амбулаторія сімейної медицини. Обслуговують у закладі усіх мешканців Рівного, які підписали декларацію із сімейними лікарями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *