У Рівному перепрофілюють залізничну лікарню

Колишню залізничну лікарню перепрофілюють у міську лікарню №2. Зокрема тут планують створити відновлювально-реабілітаційне відділення та хоспіс. Повна назва буде звучати як: Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня № 2» Рівненської міської ради. Детальніше розповідає головний лікар закладу Олександр Шегера:

Оптимально для нашої лікарні – це (ми йдемо по цьому напрямку) вже перше відділення, яке буде спрямоване, це відділення неврологічного профілю. Тобто це відновлювально-реабілітаційне відділення, яке зможе і лікувати, і проводити відновне лікування.

Нині ведуться переговори про створення хоспісного відділення. На нашій території є приміщення  колишнього дитячого відділення. У 2012 році його залізниця забрала собі. І коли ми передавали лікарню на місто, то, відповідно, передали всі приміщення, крім того дитячого відділення.

Олександр Шегера каже, що керівництво “Укрзалізниці” та Міністерство транспорту вже надали погодження на передачу приміщення дитячого відділення Рівному. Але у державі поки відсутній механізм для його передачі. Тому зараз очікують на відповідь з Міністерства економічного розвитку і торгівлі, яке розробляє такий механізм., чи він буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *